صفحه خانگی arrow گالری عکس arrow گالری عکس ماشین arrow ابر خودرویی که از صفر تا 300 کیلومتر را در 13 ثانیه پیمود! + عکس

ابر خودرویی که از صفر تا 300 کیلومتر را در 13 ثانیه پیمود! + عکس

پرتال سایت پاک بخش گالری عکس آکاایران قسمت گالری عکس ماشین- ابر خودرویی که از صفر تا 300 کیلومتر را در 13 ثانیه پیمود! + عکس
,قیمت ماشین, عکس ماشین,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

ابر خودرویی که از صفر تا 300 کیلومتر را در 13 ثانیه پیمود عکس

گالری عکس ماشین-ابر خودرویی که از صفر تا 300 کیلومتر را در 13 ثانیه پیمود! + عکس


روز یکشنبه (اول بهمن) هنگامی که هنسی این خودرو را به یک بزرگراه در هوستون آمریکا برای ثبت رکورد جدید شتاب برد، به جهان نشان داد تا چه حد می‌تواند سریع باشد...

روز یکشنبه (اول بهمن) هنگامی که هنسی این خودرو را به یک بزرگراه در هوستون آمریکا برای ثبت رکورد جدید شتاب برد، به جهان نشان داد تا چه حد می‌تواند سریع باشد.
یک ابرخودرو خیره کننده توانست رکورد سریع‌ترین موتور شتاب‌دهنده جهان را با دستیابی به سرعت 300 کیلومتر در ساعت در تنها 13.63 ثانیه بشکند. ابرخودرو هنسی ونوم GT نیروی خود را از یک موتور هفت لیتری V8 به دست آورده که 1244 اسب بخار نیرو تولید می‌کند.
هنگامی که هنسی این خودرو را به یک بزرگراه در هوستون آمریکا برای ثبت رکورد جدید شتاب برد، به جهان نشان داد تا چه حد می‌تواند سریع باشد.هنسی ونوم GT توانست صفر تا 300 را در 13.63 ثانیه پر کند در حالی که خودرو دیزلی فورد فیستا در همین زمان توانست به 96.5 کیلومتر در ساعت دست یابد.
این رکورد تا پیش از این با 14.53 ثانیه در اختیار کوئنیگسگ آگرا قرار داشت.
ابرخودرو هنسی ونوم GT 910 هزار پوندی همچنین توانست 0 تا 321 کیلومتر در ساعت را در 14.51 ثانیه بدست آورد که 7.7 ثانیه سریع‌تر از خودرو ابرورزشی بوگاتی ویرون است.

,قیمت ماشین, عکس ماشین,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

ابر خودرویی که از صفر تا 300 کیلومتر را در 13 ثانیه پیمود عکسونوم GT با ظاهر مسطح خود که توسط جان کیویز رانده می‌شد، در 5.88 ثانیه به 160 کیلومتر رسیده و پس از 1.6 کیلومتر به 329 کیلومتر در ساعت رسید.
جان هنسی، رئیس این شرکت اظهار کرد که وی در حقیقت قصد داشته، رکورد بالاترین سرعت را بشکند که اکنون با 431.3 کیلومتر در ساعت در اختیار بوگاتی ویرون است.
شرکت هنسی قصد دارد جایی را برای شکستن این رکورد به دست آورد، در حالیکه بوگاتی با دستیابی به جاده آزمایش فولکس‌واگم در آلمان توانست این رکورد را ثبت کند.
این شرکت قصد دارد 26 ونوم GT بسازد که ساخت هر مدل حدود شش ماه به طول خواهد انجامید. همچنین تاکنون 10 مدل از این ابر خودرو فروخته شده است.


برچسب ها:
عکس ماشین
.مروری برگذشته